KAWAI CA 99 EP Parlak Siyah Dijital Piyano (Tabure & Kulaklık Hediyeli)
İndirim

KAWAI CA 99 EP Parlak Siyah Dijital Piyano (Tabure & Kulaklık Hediyeli)

 • Ürün Kodu: CA99EP
 • Marka: KAWAI
 • Teslimat: 1 - 4 iş günü içinde kargoya verilir
Ürün Seçenekleri

Peşin Fiyatı:
48.041,95 TL. 45.639,85 TL.


KAWAI CA99EP Parlak Siyah Dijital Piyano
(Tabure & Kulaklık Hediyeli)

Evinizin Konforunda Concert Grand Deneyimi

Kawai'nin en yeni Grand Feel III ahşap tuş klavye eylemini, gelişmiş SK-EX Rendering piyano ses motorunu çok kanallı örnekleme ve rezonans modelleme, Onkyo tarafından desteklenen premium amplifikasyon ve hoparlör teknolojileri ve otantik bir ahşap ses tahtası ile birleştiren CA99, Dijital bir enstrümanda bulunan en iyi kuyruklu piyano deneyimi.

Bu güncellenmiş modeller , daha güçlü, daha hızlı ve hatta daha fazla piyano benzeri dokunma hissi veren yeni Grand Feel III tahta tuşlu klavye eylemini içerirken, geliştirilmiş SK-EX Rendering çok kanallı ses motoru, gelişmiş akustik piyano örneklerine sahiptir. yeni Sanal TeknisyenHer piyanonun saldırı, serbest bırakma ve özelliklerini korumak için parametreler. CA99 ve CA79, öncekilerin yüksek kaliteli ses işleme, güçlü amplifikasyon ve zengin hoparlör dağıtımını korurken yeni hoparlör difüzör panelleri de sunuyor. Bu özel olarak geliştirilmiş bileşenler piyanoların ton projeksiyonunu her yöne genişleterek, enstrümanların odanın her yerinde dinleyicilere doğal gelmesini sağlayan 360 ° ses alanı yaratır.

CA99 ve CA79 cheekblock dokunmatik ekran, piyanistler için optimize edilmiş yepyeni bir kullanıcı arayüzüne sahipken, müzikal yaratıcılığa ilham veren ek seslere ve işlevlere kolay erişim sağlar. Kawai'nin yeniden tasarlanan iletişim standardı, bu yeni kullanıcı arayüzüne iOS ve desteklenen Android cihazlar için bir uygulama olarak da erişilmesini sağlar ve tüm ayarlar ve ayarlamalar, cihaz her açıldığında otomatik olarak geri çağrılır. Bu modern bağlantıyı tamamlayan CA99 ve CA79'un Bluetooth Ses özelliği, gelişmiş aptX algoritmasını destekleyerek piyanoların üstün amplifikatörü ve hoparlör sistemlerinden kablosuz olarak minimum gecikme ile yüksek kalitede ses akışına izin veriyor. Son olarak, her iki enstrümanın görünümü 2020 için modernize edildi,Yumuşak Düşme kapama mekanizması.

Genel Bakış
En son Grand Feel III ahşap tuşlu klavye işlemi 
Ebony & Ivory Touch tuş yüzeyleri, 3 sensörlü, serbest bırakma, karşı ağırlıklar 
SK-EX Çok kanallı örnekleme özelliğine sahip piyano ses motoru 
Birinci sınıf ses işleme ve amplifikasyon teknolojileri 
Yüksek TwinDrive ses kartı ile performans hoparlör sistemi
aptX desteği ile entegre Bluetooth ® MIDI ve Ses 
Yanak bloğuna gömülü modern 5 ″ LCD dokunmatik ekran 
MP3 / WAV / SMF çalma, kaydetme ve USB'ye overdub 
Gelişmiş derinlik ve gerçekçilik için Mekansal Kulaklık Sesi
SoftFall ile çağdaş dikey kabin tasarımı fallboard

Shigeru Kawai SK-EX Konser Kuyruklu Piyano SK-EX Rendering Ses Teknolojisi İle Yeniden Üretildi
Kawai'nin amiral gemisi Shigeru Kawai SK-EX tam konser piyanosunun muhteşem tonu , CA99 ve CA79 dijital piyanolarının kalbindedir. Yaygın olarak 'Japonya'nın önde gelen piyanoları' olarak kabul edilen Shigeru Kawai enstrümanları, dünyadaki konser salonlarının ve müzik kurumlarının aşamalarını süslüyor ve tonal netliği ve olağanüstü dinamik aralığı nedeniyle ödüllendiriliyor.

Bir Shigeru'nun çarpıcı sesini sadakatle yeniden üretmek için Kawai, çok kanallı, 88 tuşlu örneklemeyi en yeni rezonans modelleme teknolojisiyle harmanlayan piyano odaklı bir ses motoru olan SK-EX Rendering'i geliştirdi . Çok kanallı örnekleme, Shigeru Kawai konser piyanosunun farklı noktalarından sesi yakalayarak, daha geniş bir tonal özellik yelpazesinin çoğaltılmasına izin verir ve dinamiklerdeki değişikliklere daha canlı, otantik bir yanıt sağlar. Bu doğal olarak ifade edilen ses, akustik piyanonun telleri, amortisörü ve diğer çeşitli parçaları tarafından üretilen karmaşık ton etkileşimlerini fiziksel olarak modelleyerek, oyunculara canlı, nefes alan bir cihazda oturdukları izlenimini veren gelişmiş rezonans algoritmaları ile daha da zenginleştirilmiştir. .

Ebony & Ivory Touch Tuş yüzeyleri, Denge Ağırlıkları ve 'Serbest Bırakma' Mekanizması ile Grand Feel III Tahta Tuş Hareketi
Bu güzel SK-EX sesini ifade etmek, Kawai'nin 90 yılı aşkın akustik piyano işçiliğinden son derece gerçekçi bir çalma deneyimi sunmak için yepyeni Grand Feel III ahşap tuş klavye eylemidir. Bir kuyruklu piyanoda olduğu gibi, Grand Feel III aksiyonunun tüm seksen sekiz siyah beyaz tuşu tamamen uzun odun parçalarından üretilmiştir ve pürüzsüz, tahterevalli benzeri bir hareketle merkezi bir denge pimi üzerinde döner. Bu doğal hareket, gelişmiş yanıt hızı ve gerçekçilik için üçlü sensör teknolojisi kullanılarak hassas hızları ölçülerek, klavyenin arkasında bulunan sınıf ağırlıklı metal çekiçleri fırlatır.

Büyük hissedin III bir Kawai akustik kuyruklu piyanonun eşleştirme - eylemin genişletilmiş ahşap ise ekstra uzun mil uzunluğunda övünç tuşları. Bu, klavyenin arkasına doğru oynarken daha tutarlı bir dokunma ağırlığı sağlarken, her tuşun altına yerleştirilen ek karşı ağırlıklar, piyanoissimo geçişleri sırasında eylemin ağırlığını daha da dengelemeye yardımcı olur. Son olarak, Grand Feel III klavye eylemi , oyun kontrolüne yardımcı olmak için nemi nazikçe emen Kawai'nin Ebony & Ivory Touch tuş yüzeylerine de sahiptir ve pürüzsüz, ancak kaygan olmayan doğal, mat bir yüzeye sahiptir.

Üstün Ses İşleme, Amplifikasyon Ve Hoparlör Teknolojileri
Japonya'nın önde gelen birinci sınıf ses ekipman uzmanlarıyla işbirliği içinde geliştirilen CA99 ve CA79 dijital piyanolar, üst düzey ses üretimi için tasarlanmış uzman bileşenleri kullanır. 1 bit DSD işleme, çift DAC sinyal dönüştürme ve özel Onkyo DIDRC devresi gibi en son teknolojilerle Konser Sanatçılarının optimize edilmiş güç amplifikatörleri, Shigeru Kawai kuyruklu piyano sesini çarpıcı bir zenginlik ve netlikte yeniden üretir.

Her iki enstrümanda da birinci sınıf sürücü üniteleri kullanan güçlü 6 hoparlörlü dağıtım sistemleri ve piyanoların ton projeksiyonunu her yöne genişletmeye yardımcı olan özel tasarlanmış difüzör panelleri bulunur. Bu ek bileşenler enstrümanın etrafında 360 ° ses alanı yaratarak, hem müzik çalar hem de odanın başka bir yerinde dinleyenler için doğal bir piyano sesi sağlar. Geleneksel hoparlörlere ek olarak, amiral gemisi CA99, Kawai'nin en yeni TwinDrive ses kartı hoparlör sistemini de içeriyor . Bu eşsiz akustik projeksiyon teknolojisi, ses enerjisini gerçek bir ahşap ses tahtasına kanalize etmek için dönüştürücü bileşenlerinden yararlanır ve bu da akustik bir piyanonun ambiyansını aslına uygun olarak daha zengin, daha organik bir piyano tonu ile sonuçlanır.

CA99 ve CA79 ayrıca , gizlilikle oynarken bile en iyi kaliteyi ve en ilgi çekici dinleme deneyimini sağlamak için Kawai'nin Mekansal Kulaklık Sesi teknolojisiyle birleşen yüksek performanslı Onkyo Discrete SpectraModule ™ kulaklık amplifikatörünü içerir .

Entegre Bluetooth® MIDI Ve Ses Bağlantısı
CA99 ve CA79 dijital piyanolarında, bilgisayarlara veya diğer enstrümanlara bağlanmak için standart USB ve MIDI jaklarına ek olarak, bu enstrümanların desteklenen akıllı cihazlarla kablosuz iletişim kurmasını sağlayan entegre Bluetooth® MIDI ve Ses teknolojisine de sahiptir. Konser Sanatçısı sahipleri bir telefona, tablete veya dizüstü bilgisayara bağlandıktan sonra öğrenme ve çalma deneyimlerini geliştiren veya doğrudan enstrümanın birinci sınıf amplifikatörü aracılığıyla yüksek kaliteli, düşük gecikmeli aptX ses yayını yapan çok çeşitli heyecan verici müzikle ilgili uygulamaların keyfini çıkarabilir ve herhangi bir kabloya ihtiyaç duymadan hoparlör sistemleri.

Sezgisel, Düğmesiz Çalışma İçin Tam Renkli Dokunmatik Ekran
CA99 ve CA79 dijital piyanolarında, cihazın sol cheekblock'una gizlice yerleştirilmiş tam renkli 5 inç dokunmatik ekran bulunur. Bu yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran, ekrana dokunarak veya parmağınızla kaydırarak seslerin ve ayarların çekici bir kullanıcı arayüzünden seçilmesini sağlar. Bu ekran ayrıca çalma sırasında otomatik olarak kapanacak şekilde ayarlanabilir, böylece enstrümanların akustik piyano benzeri görünümü korunur ve sanatçıya herhangi bir görsel dikkat dağılması en aza indirilir. En son Konser Sanatçısı enstrümanları, piyanodaki tüm işlevlerin, iOS ve Android için özel bir uygulama aracılığıyla da kontrol edilmesine izin veren yeni bir iletişim sistemini benimser ve cihaz her açıldığında ayarları ve ayarları otomatik olarak geri çağrılır.

Çeşitli Kaplama Seçenekleriyle Modern Kabin Tasarımları
CA99 ve CA79, konik ayakları ve enstrümanların hafif ve modern karakterine katkıda bulunan yuvarlak kenar detaylarıyla birinci sınıf ahşap dolaplara yerleştirilmiştir. Serinin amiral gemisi modeli olan CA99, geniş, simüle deri kaplı müzik dinlenmesine ve Kawai'nin Yumuşak Düşme kapanma mekanizmasına sahip, çağdaş, dik piyano esintili bir kabin tasarımı benimser . Her iki enstrüman da Premium Gülağacı, Saten Siyahı ve Saten Beyazı ahşap tahıl kaplamaların yanı sıra klasik Abanoz Cilası'nda mevcuttur ve müzisyenlerin piyanolarını bir dizi geleneksel veya modern iç mekanla koordine etmelerini sağlar.


 

TEKNİK ÖZELLİKLER

KLAVYE

Tuş takımı

Grand Feel III aksiyonu
88 ahşap anahtar
Sınıf ağırlıklı çekiçler
Fildişi Dokunmatik beyaz tuş yüzeyleri
Ebony Touch siyah tuş yüzeyleri
Serbest bırakma simülasyonu
Üçlü sensör tuşu algılama
88 tuşlu Kademeli karşı ağırlıklar

Pedal

Grand Feel Pedal Sistemi
Damper (yarım pedal destekli)
Yumuşak (yarım pedal destekli)
Sostenuto

Piyano Sesi

SK-EX Oluşturma
88 tuşlu çok kanallı örnekleme
SK-EX kaydı

Harmonik Görüntüleme XL (HI-XL)
88 tuşlu stereo örnekleme
SK-EX, SK-5, EX

256 not maksimum polifonisini kaydeder

Piyano Rezonansı

SK-EX Oluşturma: Rezonans Modelleme
Damper Rezonansı
Dize Rezonansı
Sönümsüz Dize Rezonansı - Alikot Rezonansı

Harmonik Görüntüleme XL: Akustik Oluşturma
Damper Rezonansı
Dize Rezonansı
Sönümsüz Dize Rezonansı
Dolap Rezonansı

Piyano AyarıSanal Teknisyen (21 parametre)
Dokunmatik Eğri
Seslendirme
Damper Rezonansı
Damper Gürültüsü
Dize Rezonansı
Sönümsüz Dize Rezonansı
Dolap Rezonansı
Kilitleme Efekti
Geri Çekme Gürültüsü
Çekiç Gürültüsü
Çekiç Gecikmesi

Üst Tabla Simülasyonu
Çürüme Süresi
Bırakma Süresi
Minimum Dokunma
Streç Ayarlama
Mizaç
Mizaç Tuşu
Tuş Sesi
Yarım Pedal Ayarı
Yumuşak Pedal Derinliği

* Kullanılabilir parametreler seçilen sese bağlı olarak değişebilir

Sanal Teknisyen Akıllı Modu (10 ön ayar)

Ses SayısıSK-EX Oluşturma: 10 render karakteri
Harmonik Görüntüleme: 90 ses

YankıSK-EX Oluşturma: 10 render karakteri
Harmonik Görüntüleme: Yankı (6 tip )

Parlaklık✔

Diğer Etkiler24 çeşit

HoparlörlerTwinDrive Soundboard Hoparlör Sistemi
8 cm x 4 (Onkyo üst hoparlörler, difüzörlü)
2 cm x 2 (Onkyo dome tweeter'lar)

TEMEL FONKSİYONLAR

Temel fonksiyonlar

Çift
Bölünmüş
Dört El
Devri
Tuning
Favori

Dahili Şarkılar

Ses Demosu ( 39 şarkı )
Piyano müziği ( 29/42 şarkı )
Konser Büyüsü ( 176 şarkı )

Ders Şarkıları

Burgmüller 25 (25 Etudes Faciles, Opus 100)
Czerny 30 (Etudes de Mécanisme, Opus 849)
Czerny 100 (Hundert Übungsstücke, Opus 139)
Beyer 106 (Vorschule im Klavierspiel, Opus 101)
JS Bach: Buluş Buluşması
Sonatinen Albümü 1
Chopin Walzer (Chopin waltzes series)
Chopin Etütleri (Opus 10)
Alfred'in Premier Piyano Kursu Ders 1A
Alfred'in Premier Piyano Kursu Ders 1B
Alfred'in Temel Piyano Kütüphanesi Ders Kitabı Seviye 1A
Alfred'in Temel Piyano Kütüphanesi Ders Kitabı Seviye 1B
Alfred'in Temel Yetişkin Piyano Kursu Ders Seviyesi 1

SES İŞLEMCİSİ

Dahili Kaydedici

Toplam hafıza ( yaklaşık 90.000 nota )
Şarkı Sayısı (10 şarkı) 
Parçalar ( 2 parça )

MetronomZaman İmzaları ( 1/4, 2/4, 3/4, 4/4, 5/4, 3/8, 6/8, 7/8, 9/8, 12/8 )
Davul Ritimleri ( 100 desen )

GİRİŞ/ÇIKIŞ

Bluetooth *

Bluetooth (Sürüm 4.1; GATT uyumlu)
Bluetooth Düşük Enerji MIDI Spesifikasyonu uyumlu
aptX destekli Bluetooth Ses

USB Ses Kayıt Cihazı

Kayıt / Oynatma ( MP3,WAV,SMF )
Diğer fonksiyonlar ( Overdubbing,Line In kaydı )

Uygulama İşlevleri

TBC

Konektör JaklarıKulaklık ( 1 x 1/4 ", 1 x 1/8" Stereo jak )
MIDI( MIDI GİRİŞİ, MIDI ÇIKIŞI )
Hat Çıkışı ( 1/4 "L / MONO, R [dengesiz] )
Hat Girişi (1/8 "Stereo ( ses ayar düğmeli ) [dengesiz])
Barındırmak için USB(✔)
USB'den Cihaza(✔)

GÜÇ

Güç tüketimi

55 W

GüçGüç Kablosu

ÖLÇÜLER

Genişlik

144,5 cm (57)

Derinlik47 cm (18 1/2 inç)

Yükseklik

101 cm (39 2/3 inç) [müzik dinlemesi düz]

RENK

Gövde Rengi/KaplamsıCA99EP Parlak Siyah Satin

AKSESUARLAR

Kutu İçeriğiGaranti Kartı *
Kullanım Kılavuzu
Dahili Şarkı Listeleri
Güç Kablosu
AC Adaptör
Kulaklık Askısı

Aksesuarlar

Tabure
Kulaklık

Ders Kitapları

Klasik Piyano Koleksiyonu *
Klasik Ders Skorları *
Parmak Egzersizleri

AXESS
Taksit  |  Toplam
 • Tek Çekim
  45.639,85 TL.
 • 2 Taksit
  23.011,61 TL. x 2
   = 46.023,23 TL.
 • 3 Taksit
  15.485,60 TL. x 3
   = 46.456,81 TL.
 • 6 Taksit
  7.959,59 TL. x 6
   = 47.757,54 TL.
 • 9 Taksit
  5.471,20 TL. x 9
   = 49.240,84 TL.
 • 12 Taksit
  4.230,05 TL. x 12
   = 50.760,64 TL.
WORLD
Taksit  |  Toplam
 • Tek Çekim
  45.639,85 TL.
 • 2 Taksit
  23.011,61 TL. x 2
   = 46.023,23 TL.
 • 3 Taksit
  15.485,60 TL. x 3
   = 46.456,81 TL.
 • 6 Taksit
  7.959,59 TL. x 6
   = 47.757,54 TL.
 • 9 Taksit
  5.471,20 TL. x 9
   = 49.240,84 TL.
 • 12 Taksit
  4.230,05 TL. x 12
   = 50.760,64 TL.
MAXIMUM
Taksit  |  Toplam
 • Tek Çekim
  45.639,85 TL.
 • 2 Taksit
  23.011,61 TL. x 2
   = 46.023,23 TL.
 • 3 Taksit
  15.485,60 TL. x 3
   = 46.456,81 TL.
 • 6 Taksit
  7.959,59 TL. x 6
   = 47.757,54 TL.
 • 9 Taksit
  5.471,20 TL. x 9
   = 49.240,84 TL.
 • 12 Taksit
  4.230,05 TL. x 12
   = 50.760,64 TL.
BONUS
Taksit  |  Toplam
 • Tek Çekim
  45.639,85 TL.
 • 2 Taksit
  23.011,61 TL. x 2
   = 46.023,23 TL.
 • 3 Taksit
  15.485,60 TL. x 3
   = 46.456,81 TL.
 • 6 Taksit
  7.959,59 TL. x 6
   = 47.757,54 TL.
 • 9 Taksit
  5.471,20 TL. x 9
   = 49.240,84 TL.
 • 12 Taksit
  4.230,05 TL. x 12
   = 50.760,64 TL.
CARD FİNANS
Taksit  |  Toplam
 • Tek Çekim
  45.639,85 TL.
 • 2 Taksit
  23.011,61 TL. x 2
   = 46.023,23 TL.
 • 3 Taksit
  15.485,60 TL. x 3
   = 46.456,81 TL.
 • 6 Taksit
  7.959,59 TL. x 6
   = 47.757,54 TL.
 • 9 Taksit
  5.471,20 TL. x 9
   = 49.240,84 TL.
 • 12 Taksit
  4.230,05 TL. x 12
   = 50.760,64 TL.
PARAF
Taksit  |  Toplam
 • Tek Çekim
  45.639,85 TL.
 • 2 Taksit
  23.011,61 TL. x 2
   = 46.023,23 TL.
 • 3 Taksit
  15.485,60 TL. x 3
   = 46.456,81 TL.
 • 6 Taksit
  7.959,59 TL. x 6
   = 47.757,54 TL.
 • 9 Taksit
  5.471,20 TL. x 9
   = 49.240,84 TL.
 • 12 Taksit
  4.230,05 TL. x 12
   = 50.760,64 TL.
SAĞLAM KART
Taksit  |  Toplam
 • Tek Çekim
  45.639,85 TL.
 • 2 Taksit
  23.011,61 TL. x 2
   = 46.023,23 TL.
 • 3 Taksit
  15.485,60 TL. x 3
   = 46.456,81 TL.
 • 6 Taksit
  7.959,59 TL. x 6
   = 47.757,54 TL.
 • 9 Taksit
  5.471,20 TL. x 9
   = 49.240,84 TL.
 • 12 Taksit
  4.230,05 TL. x 12
   = 50.760,64 TL.
İlgili Ürünler