KAWAI KDP110W Dijital Piyano
İndirim

KAWAI KDP110W Dijital Piyano

 • Ürün Kodu: KDP110W
 • Marka: KAWAI
 • Teslimat: 1 - 4 iş günü içinde kargoya verilir
Ürün Seçenekleri

Peşin Fiyatı:
9.198,70 TL. 8.738,77 TL.

KAWAI KDP110 Beyaz Dijital Piyano
Kawai'nin dijital piyano serilerinde etkileyici bir ek olarak mütevazi KDP110'un özelikleri arasında; Responsive Hammer Compact II klavye aksiyonu, 88 tuşlu muhteşem Shigeru Kawai SK-EX Grand piyanoya ait örnek sesler, Bluetooth® uyumluluğu, USB ve MIDI bağlantıları sunmaktadır.

Shigeru Kawai SK-EX Grand Piyano Sesleri
Shigeru Kawai SK-EX Konser Grand piyano, piyano sanatının gelişmesindeki bir sonraki adım olarak tasarlandı. 'Dünyanın önde gelen Japon piyanosu' olarak ün kazanan Grand piyanolar, konser salonları ve müzik kurumlarını onurlandırarak, olağanüstü netlik ve dinamik aralıkları ile evrensel müziği desteklemektedir.

SK-EX, profesyonel piyanistler tarafından sık sık Chopin, Tchaikovsky ve Rubenstein Uluslararası Piyano Yarışma’ları gibi prestijli etkinliklerde kullanılmak seçildi. Gerçekten muhteşem ses tonuyla ve olağanüstü duyarlı dokunuşuyla SK-EX, tek bir sözcükle ile eşsiz olarak tanımlanabilir.

Dokunuş
Gerçekçi Dokunuş ve Hareket: Responsive Hammer Compact II Keyboard Action
KDP110'un yeni Responsive Hammer Compact II Keyboard Action klavye mekanizması; dijital bir piyanonun, akustik bir Grand piyanonun ayırt edici dokunuşuna sahip olabilmeniz üzere geliştirildi. Oldukça beğenilen RH klavye mekanizması temel alınarak, yaysız teknolojisi ve dayanıklı yapısı ile pürüzsüz, doğal ve son derece klasik bir akustik piyano çalma deneyimine sahip olabilirsiniz.

Tuş Ağırlıkları
Akustik Piyanolara Ait Tuş Ağırlıkları
Tıpkı akustik piyanolarda daha ağır bas çekiçleri ve daha hafif tiz çekiçleri kullandığı gibi, RHCII klavye mekanizmasında da çalma aralığına uygun, derecelendirilmiş farklı çekiç ağırlıkları kullanılmaktadır. Bu tür detaylar, seçici bir piyanistin bile taleplerini karşılamak için hassas tuşe kontrolünü korurken, ayrıca yüksek tuşeli pasajlarda da daha fazla istikrar sağlamaktadır.

Üçlü Sensörlü Tuş Algılama
Responsive Hammer Compact II teknolojisi ile geliştirilmiş klavye, geliştirilmiş gerçeklik için üçlü sensör sistemini kullanmaktadır.

Eklenmiş olan üçüncü sensör, aynı tuşa tekrar basıldığında tuş duyarlılığını artırıyor ve pek çok dijital piyanoda bulunan geleneksel iki sensörlü klavye işlemcisinin aksine; basılan tek bir notayı, bir önceki notayı kaybetmeden kademeli olarak "katmanlı" hale gelmesini sağlıyor.

Kawai'e ait Responsive Hammer Compact II teknolojisi her tuşun kaldırılma hızını izlemektedir. Bu durum, karakteristik piyano seslerinin serbest bırakılmasını etkileyerek, staccato ve legato çalma arasında daha geniş bir ifade yelpazesi sunar.

Her Notada Doğru Karakter 88 Tuş Hassasiyeti:
Piyano hissiyatını ve tonunu, olağanüstü SK-EX ve EX Konser Grand piyanolarının zengin etkileyici seslerinden alan KDP110, birinci sınıf bir akustik piyanonun 88 tuşunun da Harmonic Imagining teknolojisi ile titizlikle analiz edilip, özenle kaydedilerek, dijital notalara en doğru şekilde yansıtılmıştır. Dolayısıyla, her bir tuşun verdiği notayı doğru kılmak, bu büyüklükteki akustik piyanoların eşsiz harmonik karakterini de korur. Böylece, KDP110 ile performans sergileyen bir konser sanatçısının herhangi bir tuşa basarken duyurduğu ses, orijinal akustik kaynağın sadık bir temsilidir.

Harmonic Imaging (HI) Teknolojisi
İyi bir piyano çalarken klavyeye uygulanan basınç miktarı, sadece üretilen sese değil aynı zamanda her bir notanın eşsiz ton özelliğini de etkilemektedir. Bu nedenle, Kawai SK-EX Grand piyanonun gerçekçi bir akustik yansımasını oluşturabilmek için, her bir tuş tek tek kaydedilmekle kalmamakta, ayrıca çeşitli tuş hassasiyet noktalarında (en düşük-en yüksek) belirli aralıklarla da kaydedilmektedir.

KDP110'da, klavye ve tüm dinamik aralıklar boyunca düzgün ve doğru ton geçişleri sağlamak için; Kawai'nin tescilli harmonik görüntüleme ses teknolojisi Harmonic Imagining kullanarak, oldukça ayrıntılı bir akustik portre sunmaktadır.

Gerçekçi Yankılanma
KDP110'un güçlü dijital efekt motoru sayesinde bir resital odasının, canlı sahnenin veya konser salonunun akustik ortamını dijital piyanolara yansıtan, ek yansıtma efektleri ile piyanonun temel sesleri daha da geliştirilir ve performanslar mükemmel bir şekilde hayata geçirilmektedir.

Sonuç; nefes kesen gerçekçilik, özgünlük sağlayan zengin ve canlı piyano tonu!

Bir Dijital Piyanonun Çeşitliliği: Uygunluk & Esneklik
Zarif KDP110, klasik klavye dokunuşunu ve zengin Grand piyano seslerini tamamlamak için çeşitli kullanışlı dijital fonksiyonlar da içermektedir. Farklı enstrüman sesleri, dahili ders şarkıları ve kontrol panelinden erişilebilen performans kaydetme ve oynatma özelliği, Bluetooth® ve USB işlevleri cihazın kolaylıkla diğer cihazlara bağlantı kurabilmesi gibi daha birçok özelliğe sahiptir.

Dahili Ders Fonksiyonu
KDP110'un kullanışlı ders fonksiyon özelliği sayesinde piyano çalışmak isteyen kullanıcılar Czerny, Burgmüller ve Beyer etüd koleksiyonunu kullanarak, klasik piyano çalışmasına veya popüler Alfred Temel Piyano ders kitaplarından zamana dayanan standartları öğrenmesine olanak tanır.

Her etüde veya şarkının sağ ve sol bölümleri, zamanlamayı ve ritmi iyileştirmeye yardımcı olan yerleşik metronom ve ayarlanabilir tempo kontrolleri ile ayrı ayrı uygulanabilir.

Ek Sesler ve Çalma Modları
Gerçekçi akustik piyano seslerini tamamlayan KDP110 ayrıca dijital piyanolar, organlar, harpsichord, vibraphone ve telli çalgılar gibi ek enstrüman sesleri seçenekleri de sunar.

İkili çalma modu ile yaratıcılığı ortaya çıkaracak daha karmaşık bir ses elde edebilmek için akustik piyano sesi ile telli çalgılar gibi birbirinden farklı iki ses türünün birlikte çalınmasına izin verir.

Üstün Kulaklık Deneyimi
KDP110'un Spatial Headphone Sound (SHS) teknolojisi, kulaklık ile dinlerken piyano sesinin derinliğini ve gerçekçiliğini arttırmaktadır. Piyano sesinin mekansal konumlandırılmasını ayarlayan üç farklı akustik ön ayarından birini seçebilir, bu sayede de uzun süreli çalımda işitsel yorgunluğunuzu azaltabilirsiniz.

Buna ek olarak, KDP110, optimize edilmiş bir dinleme deneyimi için çeşitli kulaklık türlerini (Açık, Yarı açık, Kapalı, Kulak İçi, Kanal vb.) seçmelerini de sağlamaktadır.

Grand Piyano Hissiyatlı Pedal Sistemi
Fiyat aralıkları göz önünde bulundurulduğunda KDP110'un en gerçekçi dijital piyanardan biri olma özelliğini güçlendiren Kawai Grand Piyano Hissiyatlı Pedal Sistemi'dir. Bu benzersiz özellik, KDP110'un akustik piyano benzeri özgünlüğünü daha da geliştirmek için bir Shigeru Kawai SK-EX model piyano pedallarının konumunu ve ağırlıklandırmasını kopyalayarak, yansıtmaktadır.

Bağlantı Seçenekleri
KDP110, bir USB-MIDI bağlantı noktası ve standart MIDI Giriş/Çıkış jakları ile kompozisyonları notalaştırabilmek için bir bilgisayara bağlanmasına veya synthesiser'lar ve çalışma istasyonları gibi diğer MIDI aygıtlarıyla bağlantı kurmasına izin vermektedir.

Dahası, çift kulaklık girişi sayesinde aynı anda öğretmen ve öğrencinin birlikte sessiz çalışmasını veya iki piyanistin aynı anda tek bir enstrüman kullanarak çalışmasını sağlamaktadır.

Entegre Bluetooth® Bağlantısı
USB-MIDI ve standart MIDI konektörlerine ek olarak KDP110, entegre Bluetooth MIDI teknolojisine sahiptir ve dijital piyanonun, desteklenen akıllı cihazlarla kablosuz olarak iletişim kurmasına izin verir.

Telefon, tablet veya dizüstü bilgisayarla eşleştirildikten sonra KDP110 sahipleri, cihazın işlevselliğini çeşitli eğitim, performans ve puanlama uygulamaları ile kolayca genişletebilir. Ayrı Kawai'nin Virtual Technician uygulaması, ek olarak bir adaptör veya kabloya ihtiyaç duymadan, dokunmatik arayüzden öğrenmeyi ve çeşitli akustik piyano karakteristiklerini ayarlamak için eğlenceli bir yol sağlamaktadır.

Enerji Tasarrufu
KDP110, önceki modellere kıyasla elektrik tüketimini %60'ın altına düşüren enerji verimliliği içeren bileşenleri kullanır. Ayrıca, cihazın isteğe bağlı güç tasarrufu özelliği, belirli bir hareketsizlik süresinin ardından piyanoyu otomatik olarak kapatarak, gereksiz enerji kullanımını önleyebilmektedir.​

 

KDP110 ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Keyboard 88 Tuş

Mekanizma Responsive Hammer Compact II (RHC II)

Ses Kaynağı Harmonic Imaging™ Sound Technology, 88-Key Sampling

Dahili Sesler 15 Ses, Shigeru Kawai SK-EX Grand Piano Sound

Polifoni 192 Nota

Bluetooth Bluetooth Low Energy MIDI Specification Compliant

Dahili Kaydedici 3 şarkı– yaklaşık 10,000 nota hafıza kapasitesi

Hoparlör
Sistemi
 12 cm x 2, 20 Watt x 2

Ölçüler 53.5" (W) x 15.9" (D) x 22.8" (H)

Ağırlık 39 kg

Yüzey Birinci sınıf gülağacı

 

EK ÖZELLİKLER:

Reverb

Room, Lounge, Small Hall, Concert Hall, Live Hall, Cathedral

Metronom

Beat — 1/4, 2/4, 3/4, 4/4, 5/4,6/8  Tempo — 10 - 300 bpm

Demo Şarkıları

15 Şarkı

Concert Magic

40 Şarkı

Klavye Modları

İki el modu, Dört el modu

Ders Fonksiyonu

Alfred, Burgmüller, Czerny ve Beyer ders şarkıları

Efektler

Hazır

Ders Fonksiyonu

Alfred ya da Burgmüller ve Czerny ders şarkıları (lokasyona göre değişir)

Sanal Teknisyeni

Akıllı Mod: 10 Presets
Gelişmiş Mod: Touch Curve, Damper Resonance, Key-off Effect, Hammer Delay, Topboard Simulation, Decay Time, Minimum Touch, Stretch Tuning,
Temperament, Temperament Key, User Key Volume, Half-Pedal Adjust, Soft Pedal Depth

Diğer Fonksiyonlar

Damper Resonance, Reverb, Touch, Tuning, Transpose, Brilliance, Spatial Headphone Sound, Phones Type, Auto Power Off, Bluetooth MIDI, Transmit Program Change Number, MIDI Channel, Local Control, Multi-timbral mode

Pedallar

Sustain (with half-pedal support), Soft, Sostenuto

 

Girişler

MIDI (IN/OUT), Headphones x 2, USB to Host

AXESS
Taksit  |  Toplam
 • Tek Çekim
  8.738,77 TL.
 • 2 Taksit
  4.406,09 TL. x 2
   = 8.812,17 TL.
 • 3 Taksit
  2.965,06 TL. x 3
   = 8.895,19 TL.
 • 6 Taksit
  1.524,04 TL. x 6
   = 9.144,24 TL.
 • 9 Taksit
  1.047,58 TL. x 9
   = 9.428,25 TL.
 • 12 Taksit
  809,94 TL. x 12
   = 9.719,25 TL.
WORLD
Taksit  |  Toplam
 • Tek Çekim
  8.738,77 TL.
 • 2 Taksit
  4.406,09 TL. x 2
   = 8.812,17 TL.
 • 3 Taksit
  2.965,06 TL. x 3
   = 8.895,19 TL.
 • 6 Taksit
  1.524,04 TL. x 6
   = 9.144,24 TL.
 • 9 Taksit
  1.047,58 TL. x 9
   = 9.428,25 TL.
 • 12 Taksit
  809,94 TL. x 12
   = 9.719,25 TL.
MAXIMUM
Taksit  |  Toplam
 • Tek Çekim
  8.738,77 TL.
 • 2 Taksit
  4.406,09 TL. x 2
   = 8.812,17 TL.
 • 3 Taksit
  2.965,06 TL. x 3
   = 8.895,19 TL.
 • 6 Taksit
  1.524,04 TL. x 6
   = 9.144,24 TL.
 • 9 Taksit
  1.047,58 TL. x 9
   = 9.428,25 TL.
 • 12 Taksit
  809,94 TL. x 12
   = 9.719,25 TL.
BONUS
Taksit  |  Toplam
 • Tek Çekim
  8.738,77 TL.
 • 2 Taksit
  4.406,09 TL. x 2
   = 8.812,17 TL.
 • 3 Taksit
  2.965,06 TL. x 3
   = 8.895,19 TL.
 • 6 Taksit
  1.524,04 TL. x 6
   = 9.144,24 TL.
 • 9 Taksit
  1.047,58 TL. x 9
   = 9.428,25 TL.
 • 12 Taksit
  809,94 TL. x 12
   = 9.719,25 TL.
CARD FİNANS
Taksit  |  Toplam
 • Tek Çekim
  8.738,77 TL.
 • 2 Taksit
  4.406,09 TL. x 2
   = 8.812,17 TL.
 • 3 Taksit
  2.965,06 TL. x 3
   = 8.895,19 TL.
 • 6 Taksit
  1.524,04 TL. x 6
   = 9.144,24 TL.
 • 9 Taksit
  1.047,58 TL. x 9
   = 9.428,25 TL.
 • 12 Taksit
  809,94 TL. x 12
   = 9.719,25 TL.
PARAF
Taksit  |  Toplam
 • Tek Çekim
  8.738,77 TL.
 • 2 Taksit
  4.406,09 TL. x 2
   = 8.812,17 TL.
 • 3 Taksit
  2.965,06 TL. x 3
   = 8.895,19 TL.
 • 6 Taksit
  1.524,04 TL. x 6
   = 9.144,24 TL.
 • 9 Taksit
  1.047,58 TL. x 9
   = 9.428,25 TL.
 • 12 Taksit
  809,94 TL. x 12
   = 9.719,25 TL.
SAĞLAM KART
Taksit  |  Toplam
 • Tek Çekim
  8.738,77 TL.
 • 2 Taksit
  4.406,09 TL. x 2
   = 8.812,17 TL.
 • 3 Taksit
  2.965,06 TL. x 3
   = 8.895,19 TL.
 • 6 Taksit
  1.524,04 TL. x 6
   = 9.144,24 TL.
 • 9 Taksit
  1.047,58 TL. x 9
   = 9.428,25 TL.
 • 12 Taksit
  809,94 TL. x 12
   = 9.719,25 TL.
İlgili Ürünler