IBANEZ IBZ 10 GV2-U Elektro Gitar Amfisi
8
Tweet
Ürün Kodu:
IBZ10GV2-U
Marka:
IBANEZ
Teslimat:
1 - 4 iş günü içinde kargoy
Ürün Seçenekleri
Açıklama
Taksit Seçenekleri
Teknik Özellikler
Çıkış Gücü: 10W - 4Amp
Hoparlör: 6.5Amp Speaker
Kontroller: Distortion On/Off Switch, Gain, Bass, Treble, Volume
Inputs/Outputs: Guitar Input, Headphones out, Aux Input
Kabin: Closed back
Ölçü: 255(W) x 275(D) x174(H)(mm)
Ağırlık: 3.6kg
AXESS
Taksit | Toplam
Tek Çekim
6.449,71 TL.
2 Taksit
3.450,92 TL. x 2
=
6.901,84 TL.
3 Taksit
2.340,82 TL. x 3
=
6 Taksit
1.230,60 TL. x 6
9 Taksit
860,61 TL. x 9
WORLD
Taksit | Toplam
Tek Çekim
2 Taksit
3.438,02 TL. x 2
3 Taksit
2.329,42 TL. x 3
6 Taksit
1.220,82 TL. x 6
9 Taksit
851,22 TL. x 9
MAXIMUM
BONUS
CARD FİNANS
PARAF
12 Taksit
673,51 TL. x 12
SAĞLAM KART
İlgili Ürünler
Ürün Kodu:
MG30GFX
MARSHALL MG30 GFX 30W Kombo Elektro Gitar Amfisi
TL.
MARSHALL
/
Elektro Gitar Amfisi
Detaylı İncele
CODE25
MARSHALL CODE25 1x10” 25W Dijital Kombo Elektro Gitar Amfisi
TL.
MARSHALL
/
Elektro Gitar Amfisi
Detaylı İncele
MG10G
MARSHALL MG10G 1x6.5 10W Combo Elektro Gitar Amfisi
İndirim
MIGHTY8
NUX MIGHTY 8 DIGITAL GUITAR AMPLİFIER ( AKÜLÜ WAT )
NUX
Dijital duvar Piyanoları
IBZ10GV2-U
IBANEZ
FLY3-BT-CHARGE
Blackstar FLY 3 CHARGE 3W Mini Rechargeable Bluetooth Combo Gitar Amfisi